Práve ste povedali svojmu partnerovi “áno” a neviete, kde začať – výber svadobných šiat, snubných prsteňov , svadobných limuzín, fotografov, špeciálnych svadobných vín …. To je však iba zlomok toho, čo čaká na novomanželov.

Akýkoľvek zhon okolo príprav si môžete uľahčiť práve dnes návštevou 11. ročníka svadobnej výstavy v Carlton hotel Bratislava. V priestoroch hotela pod jednou strechou na Vás čaká množstvo firiem – odborníkov, ktorí sú Vám plne k dispozícii – ponúkajúcich všetko, na čo si len spomeniete – bohatý výber prsteňov, svadobné doplnky, pánsku a dámsku spoločenskú módu, floristické, fotografické, cukrárske služby…… Samozrejme ani jedna nevesta neodolá ponuke najnovších kolekcií svadobných a spoločenských šiat od najlepších salónov. S odborníkmi na slovo vzatými sa budete môcť dať uniesť pri výbere svadobnej cesty, ako aj očariť možnosťou povedať si svoje “áno” či už v krásnych priestoroch hotela Carlton, v romantickom prostredí kaštieľa, prípadne možnosťou splniť si svoj sen svadbou na pláži v krásnej exotike. Zákazníkom, ktorí chcú prípravy svojej svadby zveriť do rúk odborníkov prídu vhod kompletné služby svadobnej agentúry, ktorá splní všetky aj tie najnáročnejšie požiadavky. Oživením tohtoročnej výstavy je aj množstvo nových gurmánskych reštaurácií, penziónov, ktoré sa vyznačujú privátnym prístupom ku každému klientovi a zákazník u nich nájde naozaj výnimočnú atmosféru, servis a gurmánsky zážitok na svoj deň “D”.

11. Ročník svadobnej výstavy sa organizátori rozhodli zorganizovať v túto novembrovú nedeľu – “Vždy v pravý čas” – nakoľko prípravy svadby prebiehajú v dostatočnom časovom predstihu a zákazníkom sa tak vytvára dostatočný časový priestor na prípravu svadby do všetkých detailov.  Všetko na prípravu Vašej svadby je sústredené na jednom – dostatočne priestrannom mieste v krásnych priestoroch hotela Carlton bez tlačeníc a nervozity – v pravý čas.